Je browser is verouderd en geeft deze website niet correct weer. Download een moderne browser en ervaar het internet beter, sneller en veiliger!

074-2556600 [javascript protected email address]
Twente Werken bij

15 jaar begeleider bij Amaliahof en geen dag met tegenzin

Vandaag is het de Internationale Dag voor Mensen met een Beperking! Al meer dan 56 jaar bieden we bij Aveleijn zorg, ondersteuning, behandeling en advies aan kinderen, jongeren, volwassenen en senioren met een verstandelijke beperking.

Om te laten zien hoe mooi ons werk is, delen we graag het verhaal uit de huis-aan-huiskrant. Marije Kamphuis werkt als senior begeleider bij Aveleijn locatie Amaliahof in Denekamp. Bij deze locatie, midden in het dorp en in een bosrijke omgeving, wonen 51 cliënten. Marije werkt al ruim 15 jaar bij Amaliahof en is nog geen dag met tegenzin aan het werk geweest.

Marije vertelt: “Bij Amaliahof vinden we het belangrijk dat iedereen mag verschijnen en gezien wordt zoals hij of zij is. Dit geldt niet alleen voor onze cliënten, maar ook voor ons als medewerkers. We denken in mogelijkheden en niet in beperkingen. Ik vind het belangrijk om samen met de bewoners (kleine) stapjes te maken die bijdragen een betekenisvol leven. Mijn werkdag is geslaagd als cliënten hun dag ontspannen eindigen.”

Op de foto wandelen Marije en Madelon samen voor rust in hun hoofd, open gesprekken en nieuwe vitaliteit.

Klik hier voor het volledige artikel