Voor wie
Mensen met een lichamelijke of verstandelijke beperking, communicatieproblemen of gewoon een rugzakje, je kunt altijd proberen of paardrijden iets voor je is. Er is altijd wel een les die bij je past, alles is te overleggen.
Bijzonderheden
- Officieel leerbedrijf van de Federatie Paardrijden Gehandicapten
- Erkend leerbedrijf van de Aequor.
- Erkend leerbedrijf van Calibris Kenniscentrum voor leren in de praktijk in Zorg, Welzijn en Sport.
- Veiligheidscertificaat van de Stichting Veilige Paardensport.
Wat bieden wij
Behalve paardrijlessen biedt manege De Boerskotten ook zorg in de vorm van dagbesteding aan mensen met een beperking in hun ontwikkeling en/of gedrag.
- Gediplomeerde en ervaren medewerkers.
- Paarden met een goed karakter en een sterk en gezond lichaam
- Goed opgeleide paarden
- Structuur, overzicht en repeterende werkzaamheden in een veilige en beschermde omgeving,
- Lichaamsbeweging: geregeld trekken we er samen op uit, met of zonder paard, door de prachtige natuur van het landgoed De Boerskotten.
We voeren het veiligheidscertificaat van de Stichting Veilige Paardensport.Je kunt op manege de Boerskotten gewoon gezellig paardrijden in staplessen maar ook dressuur rijden, springlessen, buitenritten, mennen en wedstrijddagen staan regelmatig op het programma.
''Het geluk der aarde ligt op de ruggen der paarden.''